Osmé studiové album od Rihanny už má svůj cover

Známá provokatérka a kráska z barbadoských ostrovů Rihanna, by už brzy měla vydat své očekávané sólo album. Po úspěšných singlech jako Pour It Up, American Oxygen nebo Bitch Better Have My Money, se tak konečně schyluje k ucelenějším informacím o zpěvaččině, fanoušky tolik vymodlené desce. Osmá studiová placka s názvem ANTI v těchto dnech dostala také svou vizuální podobu, kterou ztvárnil jerusalemský umělec Roy Nachum.

12. říjen 2015 00:14:52

Známá provokatérka a kráska z barbadoských ostrovů Rihanna, by už brzy měla vydat své očekávané sólo album. Po úspěšných singlech jako Pour It Up, American Oxygen nebo Bitch Better Have My Money, se tak konečně schyluje k ucelenějším informacím o zpěvaččině, fanoušky tolik vymodlené desce. Těšíte se?

Osmá studiová placka s názvem ANTI v těchto dnech dostala také svou vizuální podobu, kterou ztvárnil jerusalemský umělec Roy Nachum. Pro úplnost všech informací, vizuální dílo bylo odhaleno na slavnostním večírku v Los Angeles, check-it!

#ANTi #coverart roynachum</a></p> <p style=" color:#c9c8cd; font-family:Arial,sans-serif; font-size:14px; line-height:17px; margin-bottom:0; margin-top:8px; overflow:hidden; padding:8px 0 7px; text-align:center; text-overflow:ellipsis; white-space:nowrap;">Fotka zveřejněná uživatelem badgalriri (badgalriri),

#ANTi #backcoverart roynachum</a></p> <p style=" color:#c9c8cd; font-family:Arial,sans-serif; font-size:14px; line-height:17px; margin-bottom:0; margin-top:8px; overflow:hidden; padding:8px 0 7px; text-align:center; text-overflow:ellipsis; white-space:nowrap;">Fotka zveřejněná uživatelem badgalriri (badgalriri),