Future & Drake > Společný release What a Time to Be Alive je venku

Poměrně překvapivě, se dnes bez větších ohlašování dostal ven společný projekt od vskutku zajímavé dvojice, kterou je Future & Drake. Tahle dvojka, jež nedávno zveřejnila i společný videoklip Where Ya At, byla doplněna většinou produkcí od jednoho z nejvyhledávanějších producentů současnosti, jménem Metro Boomin, který si tak střihl roli executive producera. Kromě něj se pak předvedli i Southside nebo Boi-1da. Future Hendrix a Champagne Papi tedy nabízí celkem 11 nových stop, které právě teď na iTunes.

21. září 2015 15:53:57

Poměrně překvapivě, se dnes bez větších ohlašování dostal ven společný projekt What a Time to Be Alive, od vskutku zajímavé dvojice, kterou je Future & Drake.

Tahle dvojka, jež nedávno zveřejnila i společný videoklip Where Ya At, byla doplněna většinou produkcí od jednoho z nejvyhledávanějších producentů současnosti, jménem Metro Boomin, který si tak střihl roli executive producera. Kromě něj se pak předvedli i Southside nebo Boi-1da. Future Hendrix a Champagne Papi tedy nabízí celkem 11 nových stop, které najdete právě teď na iTunes.