Gucci Mane a jeho film už 17. října

Datum 17. října by si měli nyní poznamenat především všichni fanoušci rappera jménem Gucci Mane. Atlantskej Guwop stále pobývá za mřížemi, ani to mu ale nebrání ve statutu jednoho z nejaktivnějších MCs ve hře. Zřejmě nemá smysl vyjmenovávat zde všechny jeho releasy za poslední 2 roky, ovšem u jednoho budoucího bychom se na chviličku pozastavit přece jen měli.

14. srpen 2015 17:07:17

Datum 17. října, by si nyní měli poznamenat především všichni fanoušci rappera jménem Gucci Mane. Atlantskej Guwop momentálně stále pobývá za mřížemi, ani to mu ale nebrání ve statutu jednoho z nejaktivnějších MCs ve hře. Zřejmě nemá smysl vyjmenovávat zde všechny jeho releasy za poslední 2 roky, ovšem u jednoho budoucího bychom se na chviličku pozastavit přece jen měli.

Tím je právě ohlášený film s názvem The Spot, jehož záběry pocházejí z roku 2012, a v němž se objeví například OJ Da Juiceman, Young Scooter nebo známí komici Shawty Shawty a Kelly Walker. Jak je zmíněno na začátku článku, The Spot vychází 17. října skrz iTunes a další digitální platformy. O dalších novinkách okolo filmu vás budeme informovat.


To all my fans look forward to a great film its hella funny, I want to thank MrBoomtown for directing it and @keyshiakaoir @rocko2real @ojdajuiceman32 @1youngscooter and comedians @ShawtyTheComedian and @ComedianKDubb for their roles in making this movie so hilarious. #TheSpot</a></p> <p style=" color:#c9c8cd; font-family:Arial,sans-serif; font-size:14px; line-height:17px; margin-bottom:0; margin-top:8px; overflow:hidden; padding:8px 0 7px; text-align:center; text-overflow:ellipsis; white-space:nowrap;">Fotka zveřejněná uživatelem Gucci Mane (laflare1017),