Quentin Tarantino's The Hateful Eight > Sleduj první trailer!

Quentin Tarantino sice vyhrožoval, že dá svůj nejnovější (v pořadí již osmej) film k ledu, poté co před časem na internet unikl scénář. Na základě pozitivních ohlasů ale došlo k několika úpravám a film je ready na svou letošní prosincovou premiéru. Ve westernu The Hateful Eight si zahrají např. Samuel L. Jackson, Walton Goggins, Kurt Russell, Jennifer Jason Leigh, Tim Roth, Michael Madsen, Channing Tatum, Zoë Bell

14. srpen 2015 01:37:27

Quentin Tarantino sice vyhrožoval, že dá svůj nejnovější (v pořadí již osmej) film k ledu, poté co před časem na internet unikl scénář. Na základě pozitivních ohlasů ale došlo k několika úpravám a film je ready na svou letošní prosincovou premiéru.

Ve westernu The Hateful Eight si zahrají např. Samuel L. Jackson, Walton Goggins, Kurt Russell, Jennifer Jason Leigh, Tim Roth, Michael Madsen, Channing Tatum, Zoë Bell a další.

Vy sledujte vůbec první vypuštěnou videoupoutávku, premiéra u nás je v plánu na první týden ledna 2016.

Jedná se vůbec o první film od roku 1966, který je natáčen na formát Ultra Panavision 70, tedy na 65mm film s 1,25x zmenšovací anamorfní čočkou s poměrem stran 2,76:1!

13