Migos > Pipe It Up > 2. singl z Y.R.N.: Tha Album

Atlantský trio Migos je stále ještě oslabený o jednoho ze svejch členů, poté co byli všichni tři zatčeni letos v dubnu při vystoupení v Georgia Southern University. Album Y.R.N.: Tha Album mělo podle původních plánů vyjít již v červnu, ale release date byl odsunut a snad se konečně dočkáme 31. července 2015, kdy má deska vyjít. Pár hodin nazpět vypustili Migos druhej oficiální singl z alba …

8. červenec 2015 10:33:37

Atlantský trio Migos je stále ještě oslabený o jednoho ze svejch členů, poté co byli všichni tři zatčeni letos v dubnu při vystoupení v Georgia Southern University.

Album Y.R.N.: Tha Album mělo podle původních plánů vyjít již v červnu, ale release date byl odsunut a snad se konečně dočkáme 31. července 2015, kdy má deska vyjít.

Pár hodin nazpět vypustili Migos druhej oficiální singl z alba, kterým je track Pipe It Up na produkci od Murda Beatz. Ten navazuje na první singl One Time z února letošního roku.

Na desce se objeví jména jako Young Thug, Chris Brown a produkce od lidí jako např. Zaytoven, Metro Boomin, Sonny Digital, Deko, Travi$ Scott, Murda Beatz atd.

Y.R.N.: Tha Album vychází 31. července 2015.

13