Down South Bangers > Video News

sme tu s dalším pokračováním občasně pravidelný videorubriky Down South Bangers a máme tu několik kousků z jihu, co by rozhodně neměly zůstat opomenutý. Pohublej Rick Ross a spolu s ním Future nám přinášej klip na Neighborhood Drug Dealer Remix. Geniální Bankroll Fresh má dnes hned dva zářezy z jeho nedávnýho tejpu Life Of A Hot Boy 2. Tentokrát přišla řada na tracky …

4. červenec 2015 15:12:29

Jsme tu s dalším pokračováním občasně pravidelný videorubriky Down South Bangers a máme tu několik kousků z jihu, co by rozhodně neměly zůstat opomenutý.

Pohublej Rick Ross a spolu s ním Future nám přinášej klip na Neighborhood Drug Dealer Remix. Geniální Bankroll Fresh má dnes hned dva zářezy z jeho nedávnýho tejpu Life Of A Hot Boy 2. Tentokrát přišla řada na tracky Sydney a Ski.

Atlantskej Que vypustil vizuál ke svýmu bangeru Gucci Said a Young Dolph se vrací k mixtejpu High Class Street Music 5 s klipem na Cold World.

Překvapením je tak trochu Sonny Digital, kterej se stejně jako spousta jinejch producentů rozhodl vlastní produkci doplnit taky o vlastní vokál a mym tajnym favoritem je tentokrát TM88 a spolu s ním Swang z MDMA a jejich video na věc s názvem Thunder.

Check it. V diskuzi nám můžete dát vědět, kdo vás baví nejvíc, případně doplnit náš seznam.

Swang X TM88 – Thunder

Que – Gucci Said

Rick Ross feat. Future – Neighborhood Drug Dealer Remix

Bankroll Fresh – Ski

Bankroll Fresh – Sydney

Sonny Digital – Good

Young Dolph – Cold World

13