iSHi > New Video Who Is He

Švédský talentovaný producent iSHi, vydal zhruba před měsícem svůj našláplý mixtape s názvem Spring Pieces. Na něm se nachází i dnešní novinka s názvem Who Is He, k níž si právě přichystal její vizuální podobu.

1. červen 2015 15:57:10

Švédský talentovaný producent iSHi, vydal zhruba před měsícem svůj našláplý mixtape s názvem Spring Pieces. Už před časem jste mohli zaregistrovat singly jako Push It (ft. Pusha T) nebo We Run, s hostujícím Raekwonem z Wu-Tang Clanu, z řad featuringů se pak objevil například Kardinal Offishall. iSHiho instrumentály dále doplňuje nepříliš známá sestava ve složení Astrid S, Liza Owen, Georgia Ku nebo Soleil Camara. Celkem 14 stop můžete zdarma stahovat skrz DatPiff nebo streamovat díky službě Spotify.

Nyní se k tomuto projektu dostal ven i další vizuál Who Is He, kde si vokální credit může připsat trojlístek Yungen, Fekky & GFrsh. O abstraktní videoklip se zasloužil švédský režisér a fotograf Alex Wessely, a níže si kromě něj můžete pustit i krátkometrážní film ke zmíněnému mixtapu Spring Pieces.