Refew > Snippets z desky Na kredit

Jednadvacetiletý Refew z Prahy, vydává svou debutovou desku co nevidět pod labelem BiggBoss. Pokud sledujete pravidelně náš web, popř. sociální sítě, už určitě víte, že termín “co nevidět” bude naplněn už za necelé 2 týdny, tedy 3. června.

23. květen 2015 19:15:25

Jednadvacetiletý Refew z Prahy, vydává svou debutovou desku Na kredit co nevidět pod labelem BiggBoss. Pokud sledujete pravidelně náš web, popř. sociální sítě, určitě víte, že termín “co nevidět” bude naplněn už za necelé 2 týdny, tedy 3. června.

Je tomu téměř přesně rok od vydání jeho mixtapu Z místa (2. května 2014), kterým se do labelu uvedl coby nováček. Zpět k aktuálnímu albu, Refew zvaný také Blackcock na něj celkem shromáždil 12 stop, mezi nimiž nechybí ani labeloví kolegové jako Vladimir 518, Orion nebo LA4, dále pak ostravská zpěvačka Bee, a Slovensko reprezentující Supa (Moja Reč) + Elpe.

Po 2 singlech Pryč / Blackcock a uvolněném coveru s tracklistem, tu máme další náznak toho, jak by deska mohla finálně znít. Refewův koncertní DJ Vatra pro vás totiž připravil ukázky z alba, které čekujte níže právě teď a doražte 3/6 na release party v prostorách pražského Sneakerbarberu.

Předobjednávky CZ
Předobjednávky SK