Rich Homie Quan > If You Ever Think I Will Stop Going In, Ask Double RR

Pokud vám vyhovuje současnej atlantskej zvuk, pak by vám neměl uniknout čerstvě vypuštěnej mixtape If You Ever Think I Will Stop Going In, Ask Double RR jež před pár hodinama vyputil Rich Homie Quan. Na tejpu najdete celkem dvacet fresh stop. Na mikrofonu se neobjevuje nikdo jinej než Rich Homie Quan a o produkce se postarali např. K.E. on the Track, London on da Track, Izze The Producer, DJ Spinz, Trauma Tone, Only 1 Scoota, DT Spacely, Nitti Beatz, Jescarp, Yung Lan a další …

29. duben 2015 10:36:57

Pokud vám vyhovuje současnej atlantskej zvuk, pak by vám neměl uniknout čerstvě vypuštěnej mixtape If You Ever Think I Will Stop Going In, Ask Double RR jež před pár hodinama vyputil Rich Homie Quan.

Na tejpu najdete celkem dvacet fresh stop. Na mikrofonu se neobjevuje nikdo jinej než Rich Homie Quan a o produkce se postarali např. K.E. on the Track, London on da Track, Izze The Producer, DJ Spinz, Trauma Tone, Only 1 Scoota, DT Spacely, Nitti Beatz, Jescarp, Yung Lan a další. Stream i download najdete níže. Check it.

13