Tech N9ne > Special Effects

Ve stáji labelu Strange Music to aktuálně velmi vře. Kromě dalších projektů a videoklipů, se totiž svoje nové album chystá už za pár dní vydat legendární Tech N9ne!

26. duben 2015 16:36:45

Ve stáji labelu Strange Music to aktuálně velmi vře. Kromě dalších projektů a videoklipů, se totiž svoje nové album chystá už za pár dní vydat legendární Tech N9ne! Dle jeho slov se jedná o jeho doposud nejpromakanější release, který se ven dostane už 4. května pod názvem Special Effects, a to jak v klasické, tak v deluxe verzi.

Že se bude jednat o jeden ze zásadních releasů tohoto roku už naznačily singly On The Bible, Hood Go Crazy nebo Speedom a v neposlední řadě také hosté, jejichž přítomnost si rodák z Kansasu na desce přál. Objeví se totiž opravdu nabitá sestava, v čele se zvučnými jmény jako Eminem, 2 Chainz, B.o.B, T.I., Lil Wayne, E-40 nebo Hopsin a další.

Album si můžete už teď předobjednat a níže pak sledujte čerstvý teaser, cover a očekávejte uvolnění nejnovějšího videoklipu k výše zmíněnému singlu Hood Go Crazy, jenž si premiéru odbyl právě teď na americkém MTV.