Young Thug > Barter 6

Young Thug, jedna z nejkontroverznějších postav současnýho rapu, má další zářez v podobě svýho posledního projektu Barter 6, kterej vyšel již v minulym tejdnu pod hlavičkou 300 Entertainment / Atlantic Recordings. Projekt měl bejt původně debutovým albem a nést název Carter 6, avšak Weezy si svou Carter sérii dostatečně hlídá a název tak byl na poslední chvíli pozměněn, stejně jako koncept celýho projektu. Na debut album si tak od Young Thuga počkáme až do srpna 2015, na kdy je ohlášenej projekt s pracovním názvem Hy!£UN35 aka HiTunes. Pokud vás předchozí tvorba bolela, Barter 6 by mohl posloužit jako klíč k Young Thugovi. Rozhodně se jedná o dospělej, ucelenej a dobře poslouchatelnej projekt, kterej nemůžeme jinak než doporučit. Z hostů se objevujou Birdman, T.I., Boosie Badazz, Young Dolph, Yak Gotti, Duke a o produkce se podělili …

24. duben 2015 13:14:24

Young Thug, jedna z nejkontroverznějších postav současnýho rapu, má další zářez v podobě svýho posledního projektu Barter 6, kterej vyšel již v minulym tejdnu pod hlavičkou 300 Entertainment / Atlantic Recordings.

Projekt měl bejt původně debutovým albem a nést název Carter 6, avšak Weezy si svou Carter sérii dostatečně hlídá a název tak byl na poslední chvíli pozměněn, stejně jako koncept celýho projektu.

Na debut album si tak od Young Thuga počkáme až do srpna 2015, na kdy je ohlášenej projekt s pracovním názvem Hy!£UN35 aka HiTunes. Pokud vás předchozí tvorba bolela, Barter 6 by mohl posloužit jako klíč k Young Thugovi. Rozhodně se jedná o dospělej, ucelenej a dobře poslouchatelnej projekt, kterej nemůžeme jinak než doporučit. Z hostů se objevujou Birdman, T.I., Boosie Badazz, Young Dolph, Yak Gotti, Duke a o produkce se podělili London on da Track, Wheezy, Kip Hilson a další.

Zakoupíte např. na iTunes.

13