Travis Porter > 3 Live Krew mixtape!

3 Live Krew od trojice Travis Porter z Decatour, Georgia by se do jistý míry dal považovat za přelomovej projekt. Mixtape, kterej vyšel před pár dny, velice důstojně vypouští mezi rap fanoušky starej miami bass smrad v novym kabátě. A to určitě nejen díky coveru a názvu inspirovanejm u legendárních 2 Live Crew. Dávejte 15 fresh stop od tria Lakeem “Ali” Mattox, Donquez “Quez” Woods a Harold “Strap” Duncan s hosty jako Bankroll Fresh, Skooly, Cap 1 atd. Produkčně se podíleli FKi, Mr. 2-17, Will A Fool, D Rich a další a mixtape vám níže nabízíme jako stream či download …

22. duben 2015 19:12:46

3 Live Krew od trojice Travis Porter z Decatour, Georgia by se do jistý míry dal považovat za přelomovej projekt. Mixtape, kterej vyšel před pár dny, velice důstojně vypouští mezi rap fanoušky starej miami bass smrad v novym kabátě. A to určitě nejen díky coveru a názvu inspirovanejm u legendárních 2 Live Crew.

Dávejte 15 fresh stop od tria Lakeem “Ali” Mattox, Donquez “Quez” Woods a Harold “Strap” Duncan s hosty jako Bankroll Fresh, Skooly, Cap 1 atd. Produkčně se podíleli FKi, Mr. 2-17, Will A Fool, D Rich a další a mixtape vám níže nabízíme jako stream či download. Check it.

13