TM88 presents Sacii Lyfe mixtape

Atlantskej superproducent TM88, kterej byl ještě před několika dny jedním z nejzásadnějších členů producentskýho allstar teamu 808 Mafia, se rozhodl jít vlastní cestou. TM88 tvrdí, že šlo o čistě obchodní rozhodnutí a pro jistotu před pár dny poslal ven svůj nejnovější projekt s názvem Sacii Lyfe. Spousta novýho materiálu s hosty jako např. PeeWee Longway, Tracy T, Lil Uzi Vert, Ethan Sacii, Spiiker a další. S produkcema lehce vypomohli např. Lex Luger nebo Metro Boomin a …

20. duben 2015 11:10:11

Atlantskej superproducent TM88, kterej byl ještě před několika dny jedním z nejzásadnějších členů producentskýho allstar teamu 808 Mafia, se rozhodl jít vlastní cestou. TM88 tvrdí, že šlo o čistě obchodní rozhodnutí a pro jistotu před pár dny poslal ven svůj nejnovější projekt s názvem Sacii Lyfe.

Spousta novýho materiálu s hosty jako např. PeeWee Longway, Tracy T, Lil Uzi Vert, Ethan Sacii, Spiiker a další. S produkcema lehce vypomohli např. Lex Luger nebo Metro Boomin a na vás níže čeká kompletní release k posouzení.

13