Star Wars: The Force Awakens
Official Teaser #2

Jedním z vůbec nejočekávanějších filmů letošního roku je bez sebemenších pochybností nová epizoda ze slavný sci-fi ságy Star Wars. Star Wars: The Force Awakens nás čeká letos o vánocích a studio spolu s režisérem, kterým je vynikající J.J. Abrams, nám nyní servírujou novej, v pořadí již druhej, teaser trailer. Ke starým známým z předchozích epizod jako např. Harrison Ford, Carrie Fisher, Mark Hamill, Anthony Daniels, Peter Mayhew nebo Kenny Baker se přidají nová jména jako John Boyega, Daisy Ridley, Adam Driver, Oscar Isaac, Andy Serkis a další. Dávejte video a těšme se společně na kinopremiéru, která je v plánu na …

17. duben 2015 10:19:17

Jedním z vůbec nejočekávanějších filmů letošního roku je bez sebemenších pochybností nová epizoda ze slavný sci-fi ságy Star Wars.

Star Wars: The Force Awakens nás čeká letos o vánocích a studio spolu s režisérem, kterým je vynikající J.J. Abrams, nám nyní servírujou novej, v pořadí již druhej, teaser trailer. Ke starým známým z předchozích epizod jako např. Harrison Ford, Carrie Fisher, Mark Hamill, Anthony Daniels, Peter Mayhew nebo Kenny Baker se přidají nová jména jako John Boyega, Daisy Ridley, Adam Driver, Oscar Isaac, Andy Serkis a další. Dávejte video a těšme se společně na kinopremiéru, která je v plánu na 18. prosinec 2015.


13