Bankroll Fresh
ESPN & Life Of A Hot Boy 2

Atlantskej Bankroll Fresh vydal vloni na podzim jeden z nejzajímavějších tejpů co se na jihu objevily. Za pár dní vychází pokračování v podobě Life Of A Hot Boy 2 (Real Trapper). K němu vám nabízíme krátkej videotrailer spolu s nedávno vypuštěnym videem na pilotní singl Trap produced by Chophouze. Čekání si můžete zkrátit taky nejnovějším klipem, se kterym se Bankroll Fresh vrací k prvnímu dílu Life of a Hot Boy. Klip na ESPN na vás rovněž čeká níže pod textem. Check it. Life Of A Hot Boy 2 (Real Trapper) vychází …

13. duben 2015 10:09:51

Atlantskej Bankroll Fresh vydal vloni na podzim jeden z nejzajímavějších tejpů co se na jihu objevily. Za pár dní vychází pokračování v podobě Life Of A Hot Boy 2 (Real Trapper). K němu vám nabízíme krátkej videotrailer spolu s nedávno vypuštěnym videem na pilotní singl Trap produced by Chophouze.

Čekání si můžete zkrátit taky nejnovějším klipem, se kterym se Bankroll Fresh vrací k prvnímu dílu Life of a Hot Boy. Klip na ESPN na vás rovněž čeká níže pod textem. Check it. Life Of A Hot Boy 2 (Real Trapper) vychází 24. dubna 2015.

13