Křest CD Smack
P‘s a Love už v sobotu v Roxy!

Smackův křest se nevyhnutelně blíží, už v sobotu zažije pražská Roxy největší show z probíhající P’s a Love Tour. Dorazí totiž většina hostů z alba a to i včetně britského Margera, se kterým se zárověň na stagi vystřídají Orion, Igor, Tchagun a Barns. Těšit se můžete i na výběr producentů, kteří pomohli dát desku dohromady, proto se za mix pultem ukáží Freezer, Wbwoy, Chik, Dryman, WZ, nebo Radoš a nebude chybět ani Smackův koncertní DJ NRMN. Předprodej je už delší dobu vyprodán, na místě bude lístků dost, ale doporučujeme …

7. duben 2015 10:08:59

Smackův křest se nevyhnutelně blíží, už v sobotu zažije pražská Roxy největší show z probíhající P’s a Love Tour. Dorazí totiž většina hostů z alba a to i včetně britského Margera, se kterým se zárověň na stagi vystřídají Orion, Igor, Tchagun a Barns. Těšit se můžete i na výběr producentů, kteří pomohli dát desku dohromady, proto se za mix pultem ukáží Freezer, Wbwoy, Chik, Dryman, WZ, nebo Radoš a nebude chybět ani Smackův koncertní DJ NRMN. Předprodej je už delší dobu vyprodán, na místě bude lístků dost, ale doporučujeme přijít včas a vyhnout se tak stresu a frontám.

FB EVENT

TZ:

SMACK – P’S A LOVE KŘEST
11/4/2015 ROXY PRAGUE

> SPECIAL GUESTS: MARGER, ORION, IGOR
> LIVE SUPPORT: TCHAGUN, BARNS
> DJS: FREEZER, CHIK, WBWOY, WZ, RADOS, NRMN, DRYMAN, PIREZ

> VSTUP NA MÍSTĚ 200,-

Smack vydal koncem roku svou průlomovou desku P’s a Love. Na albu najedete hity jako Králové, P’s a Love, Moshpit nebo Rocky, se kterými dokázal Smack strhnout davy, aniž by přitom ztratil svou typickou syrovost a tvrdost. Album zažije masivní oslavu 11.4. v pražské Roxy, kam dorazí většina MCs a producentů, kteří pomohli dát P’s a Love finální podobu. Těšit se tak můžete na jména jako Marger (UK), Orion, Igor, Tchagun nebo Barns, mezi DJs pak nebudou chybět Chik, Freezer, Wbwoy, WZ, Dryman, Rados, NRMN a Pirez. Tohle bude bezesporu hlavní zastávka P’s a Love Tour, na které byste neměli chybět.

archetyp51