Martin Scorsese & Jamie Foxx
Mike Tyson Biopic!

Není tomu tak dlouho, co jsme tady měli novej trailer na chystanej dokumentární film Champs, kterej nahlíží nejen do zákulisí profesionálního boxu. Pokud jste fanouškem, je právě teď čas zbystřit, jelikož se chystá další velká věc. Film inspirovanej životem jednoho z největších velikánů (Mike Tyson), jaký se kdy v boxu objevili. V hlavní roli se podle všeho představí vynikající Jamie Foxx, scénář má stejně jako např. u The Wolf Of Wall Street na starosti Terence Winter a v režisérském křesle se objeví geniální Martin Scorsese, kterej si tak připíše další boxerskej film po svym kultovním snímku Raging Bull z roku 1980

14. březen 2015 11:53:58

Není tomu tak dlouho, co jsme tady měli novej trailer na chystanej dokumentární film Champs, kterej nahlíží nejen do zákulisí profesionálního boxu.

Pokud jste fanouškem, je právě teď čas zbystřit, jelikož se chystá další velká věc. Film inspirovanej životem jednoho z největších velikánů (Mike Tyson), jaký se kdy v boxu objevili.

V hlavní roli se podle všeho představí vynikající Jamie Foxx, scénář má stejně jako např. u The Wolf Of Wall Street na starosti Terence Winter a v režisérském křesle se objeví geniální Martin Scorsese, kterej si tak připíše další boxerskej film po svym kultovním snímku Raging Bull z roku 1980. Těšíte se?

13