Migos
YRN: The Album

Pro mě vůbec jedna z nejočekávanějších studiovejch desek v roce 2015 – YRN: The Album. Po sérii mixtejpů, hit-singlů a shows po celym světě mluví atlantský trio Migos ve složení Quavo, Takeoff a Offset stále častěji o jejich debut albu Young Rich Niggas aka YRN: The Album. To před několika hodinama konečně dostalo oficiální release date, jímž je 16. červen 2015. Deska vyjde pod hlavičkou Quality Control / 300 a z hostů se objeví např. Lil Wayne, Meek Mill nebo Chris Brown. Na produkcích se podíleli jména jako Zaytoven, DJ Mustard, TM88, De-Ko, Cheese atd. Sledujte video níže, případně …

12. březen 2015 10:58:28

Pro mě vůbec jedna z nejočekávanějších studiovejch desek v roce 2015 – YRN: The Album.

Po sérii mixtejpů, hit-singlů a shows po celym světě mluví atlantský trio Migos ve složení Quavo, Takeoff a Offset stále častěji o jejich debut albu Young Rich Niggas aka YRN: The Album. To před několika hodinama konečně dostalo oficiální release date, jímž je 16. červen 2015.

Deska vyjde pod hlavičkou Quality Control / 300 a z hostů se objeví např. Lil Wayne, Meek Mill nebo Chris Brown. Na produkcích se podíleli jména jako Zaytoven, DJ Mustard, TM88, De-Ko, Cheese atd. Sledujte video níže, případně čtěte co k albu dodává Quavo:

“We gonna master the flow on YRN Tha Album. We bringing that funk back. Y’all didn’t know what the flow was, what were the origins. I call it funk. We gon call it funk. The flow is funky. Migo funky flow. We gon kill em with that gangsta shit on the album. That’s how we comin. We got some throwback shit, like some ’80s lines and raps.”

13