Gucci Mane
Mr. Clean, The Middle Man

Je tomu opět jen pár dní, co jsme tu měli nějakej novej Gucci Mane materiál. Naposledy to bylo Views From Zone 6 EP a krátce předtím taky Brick Factory 3. Pár minut zpátky uvolnil Guwop další svoje street album. To tentokrát nese název Mr. Clean, The Middle Man a obsahuje 12 fresh stop. Z hostů tu najdeme pouze duo Dash & Wooh Da Kid, který vypomáhaj v jednom z tracků a zbytek tejpu je komplet v Gucci Mane režii. Produkčně se podíleli Drumma Boy, Mike Will Made It, C4, Metro Boomin a další. Stream nebo download na vás již klasicky čeká níže pod textem. Slibovanýho Trap House 5 se …

4. březen 2015 20:37:49

Je tomu opět jen pár dní, co jsme tu měli nějakej novej Gucci Mane materiál. Naposledy to bylo Views From Zone 6 EP a krátce předtím taky Brick Factory 3.

Pár minut zpátky uvolnil Guwop další svoje street album. To tentokrát nese název Mr. Clean, The Middle Man a obsahuje 12 fresh stop. Z hostů tu najdeme pouze duo Dash & Wooh Da Kid, který vypomáhaj v jednom z tracků a zbytek tejpu je komplet v Gucci Mane režii. Produkčně se podíleli Drumma Boy, Mike Will Made It, C4, Metro Boomin a další. Stream nebo download na vás již klasicky čeká níže pod textem. Slibovanýho Trap House 5 se podle všeho dočkáme příští měsíc.

Free Guwop!

13