Champs Documentary
Sleduj první trailer!

Pokud patříte mezi fanoušky klasickýho boxu, doporučuju neprošvihnout nejnovější chystanej dokument s názvem Champs, kterej má na triku režisér, scénárista a producent v jednom – Bert Marcus. Film se dostal do oficiálního výběru na filmovém festivalu Tribeca 2014 a do světových kin jde již za pár dní, konkrétně pak 13. března. Dokument nám dá nahlídnout nejen do zákulisí tohodle krásnýho sportu a nabídne příběhy hvězd jako např. Mike Tyson, Evander Holyfield nebo Bernard Hopkins. Ve filmu se objeví také jména jako např. Mark Wahlberg, Denzel Washington, Ron Howard, Spike Lee, Mary J. Blige či 50 Cent. Sledujte přiloženej trailer a …

2. březen 2015 22:06:09

Pokud patříte mezi fanoušky klasickýho boxu, doporučuju neprošvihnout nejnovější chystanej dokument s názvem Champs, kterej má na triku režisér, scénárista a producent v jednom – Bert Marcus.

Film se dostal do oficiálního výběru na filmovém festivalu Tribeca 2014 a do světových kin jde již za pár dní, konkrétně pak 13. března.

Dokument nám dá nahlídnout nejen do zákulisí tohodle krásnýho sportu a nabídne příběhy hvězd jako např. Mike Tyson, Evander Holyfield nebo Bernard Hopkins. Ve filmu se objeví také jména jako např. Mark Wahlberg, Denzel Washington, Ron Howard, Spike Lee, Mary J. Blige či 50 Cent. Sledujte přiloženej trailer a ten vám napoví nač se těšit.

13