Down South Bangers

Další díl naší pravidelný rubriky Down South Bangers je tu a spolu s ním opět několik fresh videoklipů ze “špinavýho jihu” posledních dní. Memphiskej Project Pat vypustil klip k tracku Flexington z jeho nedávnýho Cheeze & Dope 3 mixtejpu, kterej vyšel na konci prosince. Rovněž se Project Pat objevuje po boku svýho bratra Juicy J ve videu na Denna Bitch z pár dní starýho tejpu Blue Dream & Lean 2. Atlantskej Future má venku video k tracku Gangland z jeho loňskýho tejpu Monster, Rich tha Kid se objevuje v klipu na Wrist Gone Crazy z mixtejpu Rich Than Famous a taky po boku Soulja Boye ve videu na Get Rich. Nejčerstvější kousek má pak na svědomí 2 Chainz s klipem na track Road Dawg z naprosto božskýho tejpu T.R.U. Jack City

21. únor 2015 16:17:38

Další díl naší pravidelný rubriky Down South Bangers je tu a spolu s ním opět několik fresh videoklipů ze “špinavýho jihu” posledních dní.

Memphiskej Project Pat vypustil klip k tracku Flexington z jeho nedávnýho Cheeze & Dope 3 mixtejpu, kterej vyšel na konci prosince. Rovněž se Project Pat objevuje po boku svýho bratra Juicy J ve videu na Denna Bitch z pár dní starýho tejpu Blue Dream & Lean 2. Atlantskej Future má venku video k tracku Gangland z jeho loňskýho tejpu Monster, Rich tha Kid se objevuje v klipu na Wrist Gone Crazy z mixtejpu Rich Than Famous a taky po boku Soulja Boye ve videu na Get Rich. Nejčerstvější kousek má pak na svědomí 2 Chainz s klipem na track Road Dawg z naprosto božskýho tejpu T.R.U. Jack City. Check it!

13