Juicy J
Blue Dream & Lean 2 Mixtape

Memphiskej baller Juicy J nechal svoje fanoušky čekat víc než tři roky na pokračování svýho legendárního mixtejpu Blue Dream & Lean. První díl, kterej vyšel v listopadu 2011, jsme vám tehdy nabídli zde. Blue Dream & Lean 2 je venku několik málo minut a spolu s ním sedmnáct novejch stop s hosty jako např. Rae Sremmurd, Future, K Camp, Wiz Khalifa nebo vlastní brácha a další legendární memphiskej baller Project Pat. O produkce se podělili Jahlil Beats, Mike WiLL Made-It, Key Wane, Sonny Digital, Lil Awree, Crazy Mike nebo sám Juicy J. Ten na léto chystá svoji další studiovou desku s názvem THC – The Hustle Continues a zároveň bude plnit funkci co-executive producera nejnovějšího A$AP Rocky alba. Stream i download Blue Dream & Lean 2

16. únor 2015 20:59:29

Memphiskej baller Juicy J nechal svoje fanoušky čekat víc než tři roky na pokračování svýho legendárního mixtejpu Blue Dream & Lean. První díl, kterej vyšel v listopadu 2011, jsme vám tehdy nabídli zde.

Blue Dream & Lean 2 je venku několik málo minut a spolu s ním sedmnáct novejch stop s hosty jako např. Rae Sremmurd, Future, K Camp, Wiz Khalifa nebo vlastní brácha a další legendární memphiskej baller Project Pat. O produkce se podělili Jahlil Beats, Mike WiLL Made-It, Key Wane, Sonny Digital, Lil Awree, Crazy Mike nebo sám Juicy J. Ten na léto chystá svoji další studiovou desku s názvem THC – The Hustle Continues a zároveň bude plnit funkci co-executive producera nejnovějšího A$AP Rocky alba.

Stream i download Blue Dream & Lean 2 najdete níže.


13