Down South Bangers

Další díl naší pravidelněobčasný videorubriky Down South Bangers s sebou přináší opět několik videoklipů z jihu, jež by neměly uniknout vaší pozornosti. Rich The Kid má venku video k tracku Buy You Diamonds z jeho mixtapu Rich Than Famous, kterej vyšel na konci loňskýho roku. 2 Chainz, Skooly, Fresh, Cap 1 & Kaelub přinášej video na věc Keep It 100 z nedávnýho tejpu T.R.U. – The Real University, Migos ukazujou co je RAP v roce 2015 v jejich bombě Cross the Country z tejpu Rich Nigga Timeline a atlantskej Young Scooter posílá video na věc Radar z jeho posledního releasu Jug Season

11. únor 2015 13:55:18

Další díl naší pravidelněobčasný videorubriky Down South Bangers s sebou přináší opět několik videoklipů z jihu, jež by neměly uniknout vaší pozornosti.

Rich The Kid má venku video k tracku Buy You Diamonds z jeho mixtapu Rich Than Famous, kterej vyšel na konci loňskýho roku. 2 Chainz, Skooly, Fresh, Cap 1 & Kaelub přinášej video na věc Keep It 100 z nedávnýho tejpu T.R.U. – The Real University, Migos ukazujou co je RAP v roce 2015 v jejich bombě Cross the Country z tejpu Rich Nigga Timeline a atlantskej Young Scooter posílá video na věc Radar z jeho posledního releasu Jug Season. Check it!

13