Ryan Gosling
Lost River Official Trailer #1

Kanadskej herec Ryan Gosling má za sebou svůj režisérskej debut. Jeho neo-noir fantasy s názvem Lost River jde po loňském promítání na filmovém festivalu v Cannes do světových kin už letos v dubnu a venku je vůbec první plnohodnotnej trailer. Ten vypadá přinejmenším trochu bláznivě a kdoví, jestli byl Gosling při psaní scénáře na halucinogenech nebo jen recykluje svoje režisérské vzory. Ve filmu se objeví např. Christina Hendricks, Saoirse Ronan, Eva Mendes, Matt Smith, Ben Mendelsohn atd. Dávejte video a …

6. únor 2015 14:13:23

Kanadskej herec Ryan Gosling má za sebou svůj režisérskej debut. Jeho neo-noir fantasy s názvem Lost River jde po loňském promítání na filmovém festivalu v Cannes do světových kin už letos v dubnu a venku je vůbec první plnohodnotnej trailer.

Ten vypadá přinejmenším trochu bláznivě a kdoví, jestli byl Gosling při psaní scénáře na halucinogenech nebo jen recykluje svoje režisérské vzory. Ve filmu se objeví např. Christina Hendricks, Saoirse Ronan, Eva Mendes, Matt Smith, Ben Mendelsohn atd. Dávejte video a dozvíte se víc.

13