Young Sizzle
Free Agent 2 Mixtape

Pamatujete, když Southside aka Sizzle aka Young Sizzle vydal vloni v létě svůj mixtape Free Agent? Pokud ne, najdete ho zde. Pár hodin nazpět vypustil 808 Mafia member pokračování ve formě Free Agent 2. Na tejpu najdete celkem patnáct novejch stop, který produkoval i narapoval právě Young Sizzle. S produkcema mu lehce vypomohli taky Hellu Shawty, Tarentino, Fuse nebo Canam a my vám mixtape nabízíme jako free download, popřípadě stream, pod textem. Jako bonus pak videoklip k tracku …

3. únor 2015 12:29:26

Pamatujete, když Southside aka Sizzle aka Young Sizzle vydal vloni v létě svůj mixtape Free Agent? Pokud ne, najdete ho zde. Pár hodin nazpět vypustil 808 Mafia member pokračování ve formě Free Agent 2.

Na tejpu najdete celkem patnáct novejch stop, který produkoval i narapoval právě Young Sizzle. S produkcema mu lehce vypomohli taky Hellu Shawty, Tarentino, Fuse nebo Canam a my vám mixtape nabízíme jako free download, popřípadě stream, pod textem. Jako bonus pak videoklip k tracku Purpose, kterej je už pár dní venku. Check it.

13