Down South Bangers

I v tomto roce vám budeme přinášet naší občasně-pravidelnou videorubriku Down South Bangers, ve který si vypíchneme několik videoklipů ze “špinavýho jihu” posledních dní. Tentokrát se podíváme hned na dva kousky z nedávno vypuštěnýho mixtapu Ransom, jež má na svědomí skvělej Mike Will Made It a venku jsou tak klipy na tracky Screen Door ft. Bankroll Fresh a Fuck U Expect ft. Jace & Two-9. Future se vrací ke svýmu Monster mixtejpu s klipem na Metro Boomin banger Radical, Rich The Kid je tu s vizuálem k Buy You Diamonds, za zmínku stojí taky Sy Ari Da Kid, kterej jde v poslední době nahoru a venku je video DJ Smallz ft. Sy Ari Da Kid – Let’s Get Hi. Houstonskej rodák RiFF RaFF má venku video na výbornou věc Real Boyz a Yung Simmie vypustil klip k hitu Popeye z jednoho z nejlepších rapovejch releasů posledních dnů, jeho …

24. leden 2015 15:00:46

I v tomto roce vám budeme přinášet naší občasně-pravidelnou videorubriku Down South Bangers, ve který si vypíchneme několik videoklipů ze “špinavýho jihu” posledních dní.

Tentokrát se podíváme hned na dva kousky z nedávno vypuštěnýho mixtapu Ransom, jež má na svědomí skvělej Mike Will Made It a venku jsou tak klipy na tracky Screen Door ft. Bankroll Fresh a Fuck U Expect ft. Jace & Two-9. Future se vrací ke svýmu Monster mixtejpu s klipem na Metro Boomin banger Radical, Rich The Kid je tu s vizuálem k Buy You Diamonds, za zmínku stojí taky Sy Ari Da Kid, kterej jde v poslední době nahoru a venku je video DJ Smallz ft. Sy Ari Da Kid – Let’s Get Hi. Houstonskej rodák RiFF RaFF má venku video na výbornou věc Real Boyz a Yung Simmie vypustil klip k hitu Popeye z jednoho z nejlepších rapovejch releasů posledních dnů, jeho mixtapu Yung Smokey. Check it!

DJ Smallz Ft. Sy Ari Da Kid
Let’s Get Hi

Rich The Kid
Buy You Diamonds

Future x Metro Boomin
Radical

Mike WiLL Made It ft. Jace & Two-9
Fuck U Expect

Mike WiLL Made It ft. Bankroll Fresh
Screen Door

RiFF RaFF
Real Boyz

Yung Simmie
Popeye

13