Ant-Man
První teaser trailer od Marvelu!

Další fáze marvelovskejch filmů je už dávno rozjetá a jedním z projektů, na který se můžeme v budoucnu těšit, je určitě Ant-Man. Podle předlohy legendární dvojice Stan Lee & Jack Kirby tak vzniká film v režii Peytona Reeda. Na scénáři pracovali Joe Cornish, Edgar Wright a Adam McKay a v hlavních rolích se představí např. Evangeline Lilly jako Hope Van Dyne, Michael Douglas jako doktor Hank Pym nebo Paul Rudd jako Scott Lang / Ant-Man. Vůbec první přičuchnutí k filmu se nám dostává díky před pár hodinama vypuštěnýmu teaser traileru …

7. leden 2015 21:39:48

Další fáze marvelovskejch filmů je už dávno rozjetá a jedním z projektů, na který se můžeme v budoucnu těšit, je určitě Ant-Man.

Podle předlohy legendární dvojice Stan Lee & Jack Kirby tak vzniká film v režii Peytona Reeda. Na scénáři pracovali Joe Cornish, Edgar Wright a Adam McKay a v hlavních rolích se představí např. Evangeline Lilly jako Hope Van Dyne, Michael Douglas jako doktor Hank Pym nebo Paul Rudd jako Scott Lang / Ant-Man.

Vůbec první přičuchnutí k filmu se nám dostává díky před pár hodinama vypuštěnýmu teaser traileru, kterej najdete níže. Premiéra u nás byla stanovena na polovinu letošního července.

13