Noisey
The Rap Monument (Full Length Video)

Považujete-li se za milovníka RAPu, potom vřele doporučuju shlédnout přes čtyřicet minut dlouhý video s názvem The Rap Monument, který před pár dny zveřejnil na svám youtube kanálu Noisey. O instro se postaral trojlístek Hudson Mohawke, Nick Hook & S-Type a na mikrofonu se objeví nejen spousta současnejch rapovejch stars a dalších zajímavejch jmen jako např. Pusha T, Young Thug, Pill, Killer Mike, Scotty ATL, Danny Brown, Prodigy, Action Bronson, YG a spousta dalších. Kompletní seznam jmen hledej níže pod textem, stejně jako samotný dvaačtyřicetiminutový video a …

25. prosinec 2014 16:15:53

Považujete-li se za milovníka RAPu, potom vřele doporučuju shlédnout přes čtyřicet minut dlouhý video s názvem The Rap Monument, který před pár dny zveřejnil na svám youtube kanálu Noisey.

O instro se postaral trojlístek Hudson Mohawke, Nick Hook & S-Type a na mikrofonu se objeví nejen spousta současnejch rapovejch stars a dalších zajímavejch jmen jako např. Pusha T, Young Thug, Pill, Killer Mike, Scotty ATL, Danny Brown, Prodigy, Action Bronson, YG a spousta dalších. Kompletní seznam jmen hledej níže pod textem, stejně jako samotný dvaačtyřicetiminutový video a svoje favority nám napiš do diskuze pod článkem.

Pusha T
Bryant Dope
Go Dreamer
Retch
Nipsey Hussle
Problem
Danny Brown
Mayhem Lauren
Raekwon da Chef
Vado
​Kilo Kish
Flatbush Zombies
Renegade El Rey
Rockie Fresh
Pill
Bodega Bamz
Remy Banks
Killer Mike
Del Harris
YG
CyHi da Prince
Young Thug
Aston Matthews
Prodigy
SL Jones
Nasty Nigel
Bobby Creekwater
Action Bronson
Heems
Mike G
Yak Ballz
Zebra Katz
Two-9
Alexander Spit
ScottyATL
Da$h

13