Smack
Králové (Official Music Video)

O tom, že pražskej Smack již v příštím tejdnu vydává svoje nejnovější album už všichni vědí. Venku je teď druhej vypuštěnej singl z alba ke kterýmu zde máme rovnou videoklip. Spuštěny jsou rovněž předobjednávky P`s A Love a vy čtěte Smackovo vyjádření pro náš web. "_Posílám ven první klip z P`s A Love alba, který vyjde už příští tejden ve středu. Klip vzniknul ve Strašnicích a Malešicích, kde Kickoner, ať už se mnou nebo sám, strávil cca 5 dní sbíráním materiálu. Chtěl sem už delší dobu udělat tune, kterej by navazoval na Strašnice z Iscream mixtape 2. Singl je konečně venku, je to o …_

8. prosinec 2014 11:40:41

O tom, že pražskej Smack již v příštím tejdnu vydává svoje nejnovější album už všichni vědí. Venku je teď druhej vypuštěnej singl z alba ke kterýmu zde máme rovnou videoklip. Spuštěny jsou rovněž předobjednávky P`s A Love a vy čtěte Smackovo vyjádření pro náš web.

Posílám ven první klip z P`s A Love alba, který vyjde už příští tejden ve středu. Klip vzniknul ve Strašnicích a Malešicích, kde Kickoner, ať už se mnou nebo sám, strávil cca 5 dní sbíráním materiálu. Chtěl sem už delší dobu udělat tune, kterej by navazoval na Strašnice z Iscream mixtape 2. Singl je konečně venku, je to o něco míň naivní, ale dle mýho srovnatelně tvrdá věc. Finální ingredienci k mý vizi dodal Freezer, když sem slyšel beat, hned sem věděl, o čem budu psát. Všechno do sebe pěkně zapadlo a to samý platí i pro klip, ve kterym jsou k vidění šmejdi, se kterejma sme se kdysi chodili ven flákat. Tímto je všechny zdravim. Na závěr dodám, že album můžete odteď předobjednávat jak v normální, tak i v limitovaný podepsaný verzi se special podepsanym stickerem, tak neváhejte a běžte na army51.com.”


PREORDER LIMITED SIGNATURE CD + STICKER

PREORDER STANDARD CDORIGINAL STRAŠNICE (ISCREAM MIXTAPE 2)

13 & Smack