Battlefield Hardline
Single Player Story Trailer

EA nám společně s vývojářským studiem Visceral Games přinese v březnu příštího roku další díl jejich dlouhodobě fungující FPS značky Battlefield. Novinka se jmenuje Battlefield Hardline a spolu s ní dochází ve hře k rapidním změnám. Zapomeňte na vojáky, tentokrát půjde o policejní akci. Děj je zasazen do Miami plného drog a vašim cílem bude udělat čistku. To s sebou přináší spoustu nových aspektů ve hře samotné. Sledujte nejnovější video, datum vydán byl posunut na 20. březen 2015 a …

7. prosinec 2014 12:16:13

EA nám společně s vývojářským studiem Visceral Games přinese v březnu příštího roku další díl jejich dlouhodobě fungující FPS značky Battlefield.

Novinka se jmenuje Battlefield Hardline a spolu s ní dochází ve hře k rapidním změnám. Zapomeňte na vojáky, tentokrát půjde o policejní akci. Děj je zasazen do Miami plného drog a vašim cílem bude udělat čistku. To s sebou přináší spoustu nových aspektů ve hře samotné. Sledujte nejnovější video, datum vydán byl posunut na 20. březen 2015 a hra se objeví na PC, PS3, PS4, Xbox 360 & Xbox One.

13