E-40
Sharp On All 4 Corners

Už je to pár let nazpátek, kdy nastavil legendární Bay Area rapper E-40 všechny svoje další alba tak, že je rozdvojuje, rozčtvrcuje a jeho zatím posledního alba The Block Brochure: Welcome to the Soil vydal v letech 2012 – 2013 dokonce 6 částí! Tomuhle rapovýmu veteránovi by mohl leckdo vyčíst naředěnost posledních releasů nespočtem featuringů, Forty ale dlouhodobě supportuje starý i mladý psy především ze zátoky a okolí, přičemž každou svojí sloku vypouští stylem, kdy ani na vteřinu nezapochybujete o jeho rap skills. Letos na jaře sliboval svůj nejnovější projekt s názvem Sharp On All 4 Corners. Ten měl vyjít jako čtyři samostatný části již v polovině července, tak se ale nestalo. Pár hodin nazpět ale vypustil covery i novej release date. Prozatím se můžeme těšit na Sharp On All 4 Corners 1 a 2 a k tomu …

28. říjen 2014 15:42:19

Už je to pár let nazpátek, kdy nastavil legendární Bay Area rapper E-40 všechny svoje další alba tak, že je rozdvojuje, rozčtvrcuje a jeho zatím posledního alba The Block Brochure: Welcome to the Soil vydal v letech 2012 – 2013 dokonce 6 částí!

Tomuhle rapovýmu veteránovi by mohl leckdo vyčíst naředěnost posledních releasů nespočtem featuringů, Forty ale dlouhodobě supportuje starý i mladý psy především ze zátoky a okolí, přičemž každou svojí sloku vypouští stylem, kdy ani na vteřinu nezapochybujete o jeho rap skills.

Letos na jaře sliboval svůj nejnovější projekt s názvem Sharp On All 4 Corners. Ten měl vyjít jako čtyři samostatný části již v polovině července, tak se ale nestalo. Pár hodin nazpět ale vypustil covery i novej release date. Prozatím se můžeme těšit na Sharp On All 4 Corners 1 a 2 a k tomu Deluxe Edition. To vše již 9. 12. 2014!

13