Chiraq Video Bangers

Další díl našeho občasnýho videoseriálu Chiraq Video Bangers s sebou opět přináší pár fresh klipů z Chicaga posledních dní. GLO Gang rappeři Ballout a Tadoe spojujou síly v novince s názvem Checks, King Louie se vrací ke svýmu vynikajícímu tejpu Tony, ze kterýho posílá klip na Live & Die In Chicago, Lil Durk je tu s vizuálem k tracku Gas & Mud z jeho nedávnýho Signed To The Streets 2 a po nějaký době je tu opět Z-Money s double videem k Fuck A Friend / Trap House Goin Crazy z jeho chystanýho projektu …

29. září 2014 10:26:57

Další díl našeho občasnýho videoseriálu Chiraq Video Bangers s sebou opět přináší pár fresh klipů z Chicaga posledních dní.

GLO Gang rappeři Ballout a Tadoe spojujou síly v novince s názvem Checks, King Louie se vrací ke svýmu vynikajícímu tejpu Tony, ze kterýho posílá klip na Live & Die In Chicago, Lil Durk je tu s vizuálem k tracku Gas & Mud z jeho nedávnýho Signed To The Streets 2 a po nějaký době je tu opět Z-Money s double videem k Fuck A Friend / Trap House Goin Crazy z jeho chystanýho projektu 3mpire. Check it.

13