Juicy J
2 x Nu Video!

Memphiská rapová legenda, Juicy J, slibuje už nějakou dobu vydání svýho čtvrtýho studiovýho sólo alba. To ponese název Pure THC: The Hustle Continues a vyjít mělo pod hlavičkou Columbia / Kemosabe Records ještě do konce letošního září. No, uvidíme jak se to stihne, každopádně Juicy J před pár hodinama vypustil dva nový videoklipy, který navazujou na nedávnej první video leak z desky v podobě singlu Low. Novinky se jmenujou You Don’t Know a Ice, kde najdeme taky duo Future & A$AP Ferg. Album …

26. září 2014 09:46:02

Memphiská rapová legenda, Juicy J, slibuje už nějakou dobu vydání svýho čtvrtýho studiovýho sólo alba. To ponese název Pure THC: The Hustle Continues a vyjít mělo pod hlavičkou Columbia / Kemosabe Records ještě do konce letošního září. No, uvidíme jak se to stihne, každopádně Juicy J před pár hodinama vypustil dva nový videoklipy, který navazujou na nedávnej první video leak z desky v podobě singlu Low.

Novinky se jmenujou You Don’t Know a Ice, kde najdeme taky duo Future & A$AP Ferg. Album Pure THC: The Hustle Continues se doufejme objeví co nevidět. Check it.

Ice

You Don’t Know

13