Chiraq Video Bangers

Chicago je v posledních dnech plný rapovýho dění. Krom zásadních releasů z uplynulýho tejdne, kterejma bezpochyby jsou např. Lil Bibby a jeho Free Crack 2 nebo Gino Marley se svým Greater Than Great tu máme i nějaký Chiraq videa. Lil Durk přináší další klip z nedávno vydanýho tejpu Signed To The Streets 2, tentokrát na věc Ain’t Did Shit. Fredo Santana se vrací k poslednímu projektu Walking Legend a posílá video k Who R You a k tomu Lil Herb na společný věci Remember The East Side spolu s …

7. září 2014 12:03:06

Chicago je v posledních dnech plný rapovýho dění. Krom zásadních releasů z uplynulýho tejdne, kterejma bezpochyby jsou např. Lil Bibby a jeho Free Crack 2 nebo Gino Marley se svým Greater Than Great tu máme i nějaký Chiraq videa.

Lil Durk přináší další klip z nedávno vydanýho tejpu Signed To The Streets 2, tentokrát na věc Ain’t Did Shit. Fredo Santana se vrací k poslednímu projektu Walking Legend a posílá video k Who R You a k tomu Lil Herb na společný věci Remember The East Side spolu s pittsburgskym Trillzeem. Check it.

13