PSH ve tvém městě?
Hlasuj a doufej!

Orion, Vladimir 518, Mike Trafik společně vyráží po českých a moravských městech v Red Bull Tour Bus. Kde zastaví a rozbalí koncert, můžeš ovlivnit přímo ty hlasováním na www.redbull.cz/tourbus. Pokud chceš PSH ve městě, máš nejvyšší čas s tím něco udělat. Hlasování končí spolu s prázdninami. Zapoj do hlasování co nejvíc kámošů, abys zvýšil šance, že Red Bull Tour Bus doveze kotel rapu právě do tvého města. Turné zastaví pouze na pěti místech, na výběr jsou České Budějovice, Písek, Plzeň, Jablonec nad Nisou, Pardubice, Olomouc, Kroměříž, Břeclav, Chomutov …

15. srpen 2014 14:06:21

Orion, Vladimir 518, Mike Trafik společně vyráží po českých a moravských městech v Red Bull Tour Bus.

Kde zastaví a rozbalí koncert, můžeš ovlivnit přímo ty hlasováním na www.redbull.cz/tourbus. Pokud chceš PSH ve městě, máš nejvyšší čas s tím něco udělat. Hlasování končí spolu s prázdninami. Zapoj do hlasování co nejvíc kámošů, abys zvýšil šance, že Red Bull Tour Bus doveze kotel rapu právě do tvého města.

Turné zastaví pouze na pěti místech, na výběr jsou České Budějovice, Písek, Plzeň, Jablonec nad Nisou, Pardubice, Olomouc, Kroměříž, Břeclav, Chomutov. Každý, kdo odhlasuje, dostane nálož muziky a mixtape od Mike Trafika.

HLASUJ ZDE

biggboss