Refew Hustle Sraz
Tento Čtvrtek V Music Town

Pražský Refew, nejčerstvější posila Bigg Boss labelu, vydal letos v květnu mixtape Z Místa, na kterém se objevila řada hostů. Přijďte si 7. srpna do pražského Music Townu pro zmíněný mixtape, či prohodit pár slov a poslechnout kvalitní hudbu. Občerstvit se budete moci pivem Budweiser Budvar nebo nápojem Club Maté za výhodné ceny a také si odnést například novinky nebo nesehnatelné rarity, které nabízí Bigg Bossí merchandising. Start: 17:00 Official End: 20:00…

5. srpen 2014 13:21:56

Label BIGG BOSS pořádá tento čtvrtek 1. oficiální prodejní den společně s autogramiádou.
Pražský Refew, nejčerstvější posila našeho Bigg Boss labelu, vydal letos v květnu mixtape Z Místa, na kterém se objevili hosté jako Vladimir 518, DJ Mike T, Separ, DJ Wich, Delik, Peacock a další. Zima 2014 by pak měla patřit jeho debutovému albu.
Přijďte si 7. srpna do pražského Music Townu pro zmíněný mixtape, či prohodit pár slov a poslechnout kvalitní hudbu. Občerstvit se budete moci pivem Budweiser Budvar nebo nápojem Club Maté za výhodné ceny a také si odnést například novinky nebo nesehnatelné rarity, které nabízí Bigg Bossí merchandising.

Start: 17:00
Official End: 20:00

Fb event zde

boss