Boss Sounds EP mxtp by DJ Mike Trafik

O tom že už za dva dny vydávají PSH svůj nový video singl po dlouhých čtyřech letech ví snad všichni. A právě Já to řikal a dalších devět tracků najdeš na novym souhrnnym mixtapeu Boss Sounds. Mike T je hlavním Bigg Boss producentem a audio mozkem labelu, v jeho studiu vzniká drtivá většina muziky kterou posloucháš a proto nám servíruje to co za poslední dobu uniklo nebo teprve čeká. Kromě Druhý Strany nebo Refewa na něm najdeš to nejlepší od Beatbustlers plus jejich novou věc Looser. Další raritou je původní a dosud neslyšená verze James Cole Mobydick singlu a …

14. červenec 2014 13:11:30

O tom že už za dva dny vydávají PSH svůj nový video singl po dlouhých čtyřech letech ví snad všichni. A právě Já to řikal a dalších devět tracků najdeš na novym souhrnnym mixtapeu Boss Sounds.
Mike T je hlavním Bigg Boss producentem a audio mozkem labelu, v jeho studiu vzniká drtivá většina muziky kterou posloucháš a proto nám servíruje to co za poslední dobu uniklo nebo teprve čeká. Kromě Druhý Strany nebo Refewa na něm najdeš to nejlepší od Beatbustlers plus jejich novou věc Looser. Další raritou je původní a dosud neslyšená verze James Cole Mobydick singlu a nový track od PSH je finálním bonusem.

Důležitá věc! Mixtape Boss Sounds bude volně ke stažení od středy 16.7. na webu www.redbull.cz a v omezenym, neprodejnym množství vyjde i na CD. Právě prvních 100 fans ho exklusivně obdrží na středeční release party v Groove baru.

Oficialní FB event video a mxtp premiéry

biggboss