Star Wars: Episode VII Casting

Dnes, 4. května, je oficiální Star Wars Day, kdy fanoušci po celym světě vzdávaj hold slavný filmový sci-fi sérii a všemu kolem. Pár dnů názpátek byl také oficiálně potvrzen seznam jmen, na který se můžeme těšit příští rok v Epizodě VII. Tu chystá skvělej režisér J.J. Abrams a celosvětová premiéra byla stanovena na 18. prosinec 2015. Z předchozích dílů Star Wars se znovu objeví jména jako Harrison Ford (Han Solo), Carrie Fisher (Princess Leia), Mark Hamill (Luke Skywalker) …

4. květen 2014 18:38:56

Dnes, 4. května, je oficiální Star Wars Day, kdy fanoušci po celym světě vzdávaj hold slavný filmový sci-fi sérii a všemu kolem. Pár dnů názpátek byl také oficiálně potvrzen seznam jmen, na který se můžeme těšit příští rok v Epizodě VII. Tu chystá skvělej režisér J.J. Abrams a celosvětová premiéra byla stanovena na 18. prosinec 2015.

Z předchozích dílů Star Wars se znovu objeví jména jako Harrison Ford (Han Solo), Carrie Fisher (Princess Leia), Mark Hamill (Luke Skywalker), Anthony Daniels (C-3PO), Peter Mayhew (Chewbacca) či Kenny Baker (R2-D2), ke kterým přibudou nově vybraní: John Boyega (Attack the Block), Daisy Ridley, Adam Driver (Girls), Oscar Isaac (Inside Llewyn Davis), Andy Serkis (Lord Of The Rings), Domhnall Gleeson (About Time) nebo Max von Sydow (The Exorsist).

May the 4th be with you.

13