The Field:
Chicago
Chiraq Documentary

Chicago, americký město číslo jedna, pokud jde o počet vražd za rok. Tamní rapová scéna za poslední roky vyrostla tak jako nikdy předtím. To můžete vidět na našem webu nejen díky rubrice Chiraq Video Bangers, kde si postujeme aktuální videa právě z Chicaga. Server WSHH vypustil ven čtyřicetiminutovej dokument s názvem The Field: Chicago. Naprosto ojedinělej pohled na město, rappery, gangy a komentáře od lidí jako např. Lil Durk, Lil Reese, King Louie, Lil Bibby, Young Chop, Katie Got Bandz, Lil Mouse, Rhymefest a další. Produkce Javier “Jay” Sang. Režie Mandon Lovett. Kamera …

8. leden 2014 10:55:02

Chicago, americký město číslo jedna, pokud jde o počet vražd za rok. Tamní rapová scéna za poslední roky vyrostla tak jako nikdy předtím. To můžete vidět na našem webu nejen díky rubrice Chiraq Video Bangers, kde si postujeme aktuální videa právě z Chicaga.

Server WSHH vypustil ven čtyřicetiminutovej dokument s názvem The Field: Chicago. Naprosto ojedinělej pohled na město, rappery, gangy a komentáře od lidí jako např. Lil Durk, Lil Reese, King Louie, Lil Bibby, Young Chop, Katie Got Bandz, Lil Mouse, Rhymefest a další. Produkce Javier “Jay” Sang. Režie Mandon Lovett. Kamera Sher Toor & Jonathan Hall. Check it!

13