Death Grips
Government Plates

Death Grips patří mezi to nejoriginálnější, co se v rapovým světě za poslední roky urodilo. Noise + Rap + Industriál + Esence punku + Spousta drog, to je stručná definice unikátního zvuku týhle tříčlenný bandy ze Sacramenta. Hudba Death Grips je stejně nekompromisní jako jejich přístup k hudebnímu průmyslu – když jim vydavatelství Epic posunulo termín vydání druhýho LP No Love Deep Web, pochcali je tím, že album hodili zdarma na net. Není tedy divu, že i nejnovější album Government Plates nabízí jako free download. Ke všem jedenácti trackům navíc natočili dost ujetý videa …

18. listopad 2013 10:24:19

Death Grips patří mezi to nejoriginálnější, co se v rapovým světě za poslední roky urodilo. Noise + Rap + Industriál + Esence punku + Spousta drog, to je stručná definice unikátního zvuku týhle tříčlenný bandy ze Sacramenta.
Hudba Death Grips je stejně nekompromisní jako jejich přístup k hudebnímu průmyslu – když jim vydavatelství Epic posunulo termín vydání druhýho LP No Love Deep Web, pochcali je tím, že album hodili zdarma na net. Není tedy divu, že i nejnovější album Government Plates nabízí jako free download. Ke všem jedenácti trackům navíc natočili dost ujetý videa. Sleduj je níže v rozumných dávkách. Úplný zešílení je až moc blízko.

ferenc28