Řidič tvrdej chleba má. Kamionů zvlášť.

Předpokládám, že většina z nás nemá pro tiráky aka kamiony na našich silnicích moc vřelých slov či sympatií. Série zábavných a hravých reklam na náklaďáky Volvo tuhle naši averzi ale aspoň na chvíli uklidní. Televize a další reklamní prostory jsou zaplaveny neuvěřitelně nudnými, opakujícími se klišé. Guláše z nesmyslů a kočkopsů, které o autech i dalších produktech vznikají v rutinně fungujících reklamkách ve…

16. listopad 2013 16:46:55

Předpokládám, že většina z nás nemá pro tiráky aka kamiony na našich silnicích moc vřelých slov či sympatií. Série zábavných a hravých reklam na náklaďáky Volvo tuhle naši averzi ale aspoň na chvíli uklidní.

\nTelevize a další reklamní prostory jsou zaplaveny neuvěřitelně nudnými, opakujícími se klišé. Guláše z nesmyslů a kočkopsů, které o autech i dalších produktech vznikají v rutinně fungujících reklamkách ve spolupráci s jejich zabrzděnými, uťápnutými klienty.

\nGenerální ředitel zavěšený nad vodou na náklaďáku, šéfinženýr zakopaný v poušti, náklaďák ujíždějící před rozzuřenými býky a konečně Jean-Claude van Damme s roznožkou mezi tiráky a bez digitálních efektů ukazují, že i zde se může objevit nejen závan, ale snad i dokonce průvan čerstvého vzduchu. S nadsázkou a přesným zacílením na ty kluky, co žijí ještě tam někde v každém z nás.

Charvi