Alfonso Cuarón

Gravity

Chystaný sci-fi Gravity, jež má na svědomí mexickej filmovej režisér, scénárista a producent Alfonso Cuarón, se pomalu blíží na plátna světovejch kin. Premiéra se odehraje již za necelej měsíc a my pro vás máme nejnovější trailer k filmu. Nedávno se vyjádřil o snímku James Cameron, kterej vypustil něco jako: “the best space film ever done”

6. září 2013 10:29:46

Chystaný sci-fi Gravity, jež má na svědomí mexickej filmovej režisér, scénárista a producent Alfonso Cuarón, se pomalu blíží na plátna světovejch kin. Premiéra se odehraje již za necelej měsíc a my pro vás máme nejnovější trailer k filmu. Nedávno se vyjádřil o snímku James Cameron, kterej vypustil něco jako: “the best space film ever done”.

Sandra Bullock ve filmu hraje doktorku Ryan Stone, skvělou lékařku – inženýrku na její první vesmírné misi. George Clooney ztvárnil vesmírného veterána Matta Kowalskyho, který velí svému poslednímu letu před odchodem do důchodu. Jenže během zdánlivě rutinní výpravy do kosmu dojde ke katastrofě. Loď je zničená a Stone a Kowalsky zůstanou ve vesmíru sami, odkázáni jeden na druhého a směřujíc dál do temného vesmíru. Hluboké ticho dává oběma jasně najevo, že ztratili jakékoli spojení se Zemí… a tím i jakoukoli šanci na záchranu. Strach se pomalu mění v paniku, zejména když si oba uvědomí, jak málo kyslíku jim zbývá. Přitom paradoxně jediný možný způsob návratu je pokračování v cestě do hlubokého vesmíru. (oficiální text distributora)

13