Star Wars: Episode VII
Production & Release Date

O tom, že jsou v plánu další pokračování nejznámější sci-fi ságy, kterou vytvořil George Lucas, už ví dávno celej svět. Dosud nejsou žádný konkrétní informace o scénáři, ba dokonce ani o hereckém obsazení. Spekuluje se o návratu známejch tváří z předchozích dílů, ale jistý si nemůžeme v tuhle chvíli bejt téměř ničím. Snad jen tím, že v režisérskym křesle bude velmi schopnej J. J. Abrams (Star Trek, Star Trek Into Darkness, …) a scénář dostal na starost Michael Arndt (Little Miss Sunshine, Oblivion, …). Venku jsou však další zásadní informace, a sice datum zahájení natáčení a termín vypuštění prvního dílu z plánovanejch tří – Epizody VII

27. srpen 2013 11:17:44

O tom, že jsou v plánu další pokračování nejznámější sci-fi ságy, kterou vytvořil George Lucas, už ví dávno celej svět. Dosud nejsou žádný konkrétní informace o scénáři, ba dokonce ani o hereckém obsazení. Spekuluje se o návratu známejch tváří z předchozích dílů, ale jistý si nemůžeme v tuhle chvíli bejt téměř ničím. Snad jen tím, že v režisérskym křesle bude velmi schopnej J. J. Abrams (Star Trek, Star Trek Into Darkness, …) a scénář dostal na starost Michael Arndt (Little Miss Sunshine, Oblivion, …). Venku jsou však další zásadní informace, a sice datum zahájení natáčení a termín vypuštění prvního dílu z plánovanejch tří – Epizody VII.

Podle J.J. Abramse se začne točit v Londýně 21. ledna 2014 a v kinech se filmu dočkáme na vánoce 2015! Další dvě pokračování Star Wars by poté měly následovat v letech 2016 a 2017.

13