Studio JIŽÁK 21

“Jižák, to je to miesto kde to vzniká”DJ Wich feat. VECČo to hrá Nebýt Studia JIŽÁK a Etienových uší (pozn. Tomáš Sochůrek – majitel, operátor a mág Studia JIŽÁK), možná by českej hip-hop zněl jinak, nebo alespoň jeho nejzásadnější stavební kameny. Prošlo tudy všechno, co od roku 2000 udávalo tempo a směr. Jižák slyšel a viděl všechno a všechny – jak se zlepšujou, měněj, stárnou…

7. srpen 2013 10:05:14

“Jižák, to je to miesto kde to vzniká”DJ Wich feat. VECČo to hrá
Nebýt Studia JIŽÁK a Etienových uší (pozn. Tomáš Sochůrek – majitel, operátor a mág Studia JIŽÁK), možná by českej hip-hop zněl jinak, nebo alespoň jeho nejzásadnější stavební kameny.
Prošlo tudy všechno, co od roku 2000 udávalo tempo a směr.
Jižák slyšel a viděl všechno a všechny – jak se zlepšujou, měněj, stárnou, tvrdnou i měknou, zlepšujou se v produkci, vyprávěj další životní příběhy a nebo se jen tak potřebujou v různejch přívalovejch vlnách vyřvat z toho, co maj zrovna na srdci.
Neni desky v českým hip-hopu, na který by se Etien aspoň na vlně teoretický nepodílel, byť jen předáváním moudra u kafe, Etien – legenda, která stíhá sledovat co se děje venku a učila rapovat i tvojí bábu.
Za 13 let mu pod rukama prošlo na 70 desek, který dovedl do finální podoby nebo pro který našel “TEN” zvuk.

FACEBOOK STUDIA JIŽÁK NALEZNEŠ ZDE!!!

h kistanof