E-40
All My Niggas feat.
Danny Brown & Schoolboy Q

Bay Area veterán Earl Stevens aka E-40 pouští ven ochutnávku před nadcházející náloží tří novejch LPs. Block Brochure vol. 4, 5 & 6 měly vyjít už v březnu, ale Forty se nějak opozdil, a místo toho jen neurčitě poznamenává „Coming soon…“. První singl s názvem Ripped, ve kterym hostuje crunkovej král Lil Jon, už koluje nějakej ten pátek a před pár dny se objevila nová věc All My Niggas, kde Feezymu pomáhají Danny Brown a Schoolboy Q

31. červenec 2013 14:03:30

Bay Area veterán Earl Stevens aka E-40 pouští ven ochutnávku před nadcházející náloží tří novejch LPs. Block Brochure vol. 4, 5 & 6 měly vyjít už v březnu, ale Forty se nějak opozdil, a místo toho jen neurčitě poznamenává „Coming soon…“.
První singl s názvem Ripped, ve kterym hostuje crunkovej král Lil Jon, už koluje nějakej ten pátek a před pár dny se objevila nová věc All My Niggas, kde Feezymu pomáhají Danny Brown a Schoolboy Q.
Forty je přes dvacet let ve hře, má za sebou sedmnáct studiovejch alb a pořád neslevuje ze svýho vysokýho standardu. Doufejme, že to tak bude i nadále. Ya smell me?

E-40
All My Niggas feat. Danny Brown & Schoolboy Q

E-40
Ripped feat. Lil Jon

ferenc 28