Semi Living Architecture

Plánujete se usadit? Postavit dům a zasadit strom? A jak by vlastně ten dům měl vypadat? Co třeba naložit vepřový řízek do formaldehydu a vypěstovat z něj žijící organismus. Organismus, ve kterém se pak budete válet na gauči ve tvaru ledviny a dívat na biotelevizi. Proč vlastně ne, když vědci už dnes umí pěstovat umělé tkáně a mají zálusk na pěstování umělých orgánů. Projekt přicházející s vizí jak takovouto žijící organickou hmotu vypěstovat vznikl ve studentském atelieru FLOW na Fakultě Architektury ČVUT. Položivý objekt má sloužit jako bio inkubátor orgánů pro lékařské účely. Pokud vás věc zajímá více …

22. červenec 2013 15:37:23

Plánujete se usadit? Postavit dům a zasadit strom? A jak by vlastně ten dům měl vypadat? Co třeba naložit vepřový řízek do formaldehydu a vypěstovat z něj žijící organismus. Organismus, ve kterém se pak budete válet na gauči ve tvaru ledviny a dívat na biotelevizi. Proč vlastně ne, když vědci už dnes umí pěstovat umělé tkáně a mají zálusk na pěstování umělých orgánů.
Projekt přicházející s vizí jak takovouto žijící organickou hmotu vypěstovat vznikl ve studentském atelieru FLOW na Fakultě Architektury ČVUT. Položivý objekt má sloužit jako bio inkubátor orgánů pro lékařské účely. Pokud vás věc zajímá více, koukněte sem. V případě, že se chcete pojistit na stáří koupí nového srdce, zkuste kontaktovat přímo autora a jedno si zarezervovat. Samozřejmě to není nic pro vegetariány.

kwai chang cyber caine