Ridley Scott
The Counselor

The Counselor je nejnovějším chystaným filmem režiséra Ridley Scotta. Půjde o thriller jehož scénář má na svědomí americkej spisovatel Cormac McCarthy. Ten má na svém kontě taky knižní předlohy k filmům jako např. No Country For Old Men a nebo The Road. V hlavní roli se objeví vynikajíci Michael Fassbender, kterýho doplní zvučná jména jako Brad Pitt, Javier Bardem, Penélope Cruz, Cameron Diaz, Dean Norris či Rosie Perez. Vůbec první trailer se objevil před pár dny a my vám jej právě servírujeme. Film je věnován Ridleyho bratrovi Tonny Scottovi, jež zemřel během jeho natáčení. Do kin …

30. červen 2013 12:27:21

The Counselor je nejnovějším chystaným filmem režiséra Ridley Scotta. Půjde o thriller jehož scénář má na svědomí americkej spisovatel Cormac McCarthy. Ten má na svém kontě taky knižní předlohy k filmům jako např. No Country For Old Men a nebo The Road.

V hlavní roli se objeví vynikajíci Michael Fassbender, kterýho doplní zvučná jména jako Brad Pitt, Javier Bardem, Penélope Cruz, Cameron Diaz, Dean Norris či Rosie Perez. Vůbec první trailer se objevil před pár dny a my vám jej právě servírujeme. Film je věnován Ridleyho bratrovi Tonny Scottovi, jež zemřel během jeho natáčení. Do kin jde snímek v říjnu letošního roku, premiéry u nás se dočkáme o měsíc později.

13