BiggBoss uvádí první singl z debutového alba Beatbustlers

Beatbustlers si svou civilní, nehudební identitu poměrně chrání a šíří se kolem nich tajemná mlha. Myslíte si, že toto nové a věží producentské duo neznáte, ale nejspíš se mýlíte. Pokud jste zaregistrovali nový Orionův videoklip Zkus chodit v mejch botách či skladbu Drzost je věčná z nového alba Vladimira 518, tak jste se s Beatbustlers již setkali. Tato záhadná dvojice nyní dokončuje své debutové album Hangover, které vyjde 30.8. u labelu BiggBoss. Deska má být z velké části intrumentální, jelikož pro Beatbustlers je čistě instrumentální produkce stěžejní, budou na ní však i skladby narapované a obsahující …

24. červen 2013 09:11:20

Beatbustlers si svou civilní, nehudební identitu poměrně chrání a šíří se kolem nich tajemná mlha. Myslíte si, že toto nové a věží producentské duo neznáte, ale nejspíš se mýlíte. Pokud jste zaregistrovali nový Orionův videoklip Zkus chodit v mejch botách či skladbu Drzost je věčná z nového alba Vladimira 518, tak jste se s Beatbustlers již setkali. Tato záhadná dvojice nyní dokončuje své debutové album Hangover, které vyjde 30.8. u labelu BiggBoss. Deska má být z velké části intrumentální, jelikož pro Beatbustlers je čistě instrumentální produkce stěžejní, budou na ní však i skladby narapované a obsahující vokály.

Stylově tento svěží výhonek zapustil své kořeny v rapu, rozrůstá se ale do všech možných směrů a výšek, a vykvétá z něj mezi- a nad-žánrová rostlina. Ochutnejte první singl Lights s videem od Shadowdropa.

Beatbustlers FB

Beatbustlers
Lights

biggboss