Angel Haze
Otis feat. Iggy Azalea + Pics!

Největším rapovým talentem mezi ženami je v současnosti Angel Haze, alespoň podle mě. A časopisu XXL. Ten každoročně vyhlašuje Freshman Class a upozorňuje tak na 10 neprofláknutých rapových jmen, kterým redakce amerického hiphopového časopisu XXL predikuje velkou budoucnost. Mezi letošními deseti rapery zazářila i Angel Haze! Rodačka z Michiganu žije momentálně v New Yorku a po několika mixtapech konečně připravuje své debutové album Dirty Gold. To už má venku první oficiální singl No Bueno a také jeho live verzi z koncertu v Londýně. Na stejné show připravila Angel Haze další překvapení – na stage naběhla raperka Iggy Azalea

7. červen 2013 00:38:25

Největším rapovým talentem mezi ženami je v současnosti Angel Haze, alespoň podle mě. A časopisu XXL. Ten každoročně vyhlašuje Freshman Class a upozorňuje tak na 10 neprofláknutých rapových jmen, kterým redakce pravděpodobně nejčtenějšího amerického hiphopového časopisu predikuje velkou budoucnost. Mezi letošními deseti rapery zazářila i Angel Haze!

\nRodačka z Michiganu žije momentálně v New Yorku a po několika mixtapech konečně připravuje své debutové album Dirty Gold. To už má venku první oficiální singl No Bueno a také jeho live verzi z koncertu v Londýně. Na stejné show připravila Angel Haze další překvapení – na stage naběhla raperka Iggy Azalea a společně s Angel předvedla svoji verzi songu Otis od Jay-zho a Kanye Westa. Otis remix nahraný při přípravách na velký londýnský koncert je už také zveřejněný a vy tak můžete kontrolovat horké novinky. Angel Haze!

\n*Angel Haze – No Bueno Live in London*\n*Angel Haze & Iggy Azalea – Otis Remix*


\n


Leny