Ludacris
#IDGAF Mixtape

Jestli jste ještě neslyšeli Ludacrisův nový mixtape #IDGAF, tak máte nejvyšší čas. Free mixtape I Don´t Give a Fuck je dárkem pro všechny věrné fanoušky, kteří dlouhodobě podporují jednoho z nejlepších jižanských raperů: “Basically, I put this mixtape out as an appreciation for all the fans that’s been supporting me for over a decade,” řekl k mixtapu #IDGAF Ludacris. Mezi hosty jsou Young Jeezy, French Montana, Mac Miller, Pusha T

4. červen 2013 00:02:00

Jestli jste ještě neslyšeli Ludacrisův nový mixtape #IDGAF, tak máte nejvyšší čas. Free mixtape I Don´t Give a Fuck je dárkem pro všechny věrné fanoušky, kteří dlouhodobě podporují jednoho z nejlepších jižanských raperů: “Basically, I put this mixtape out as an appreciation for all the fans that’s been supporting me for over a decade,” řekl k mixtapu #IDGAF Ludacris.

\nMezi hosty jsou Young Jeezy, French Montana, Mac Miller, Pusha T nebo Swizz Beatz. Producentskou stránku měli na starosti Da Internz, Bangladesh, Mike WiLL Made It nebo Metro Boomin.

\nMixtape vyšel na Ludacrisově labelu Disturbing tha Peace, který funguje pod Universal Music Group a je jakousi předehrou k Ludacrisově 8. albu, Ludaversal. Stahujte a pouštějte mixtape a nezapomeňte vše zhodnotit v diskuzi.

\n*DOWNLOAD: Ludacris – #IDGAF*


Leny